infolinia: 012 266 43 81

Panna Młoda

Każda Panna Młoda chce na zdjęciach ślubnych wyglądać jak najlepiej.

Każda Panna Młoda chce na zdjęciach ślubnych wyglądać jak najlepiej. To nie jest za bardzo trudne w samym dniu ślubu. Większość Panien Młodych i tak ma już na tą okazje zaplanowane zabiegi kosmetyczne, manicure i tak dalej. W końcu dla każdej z nich to wielki dzień.

Jeśli zdarzy się, że fotograf oferuje próbne zdjęcia przedślubne, to trzeba się na nie z ochotą zgodzić. Jest to bowiem doskonała okazja, aby ułożyć włosy i zrobić makijaż próbny, co pozwoli zobaczyć jak będzie wyglądał na zdjęciach. Jest to również świetna okazja, aby nawiązać odpowiedni kontakt z fotografem, możemy też mieć później kilka zdjęć z przygotowań do ślubu. Jeśli jednak planowana jest również sesja plenerowa, to na pewno warto wcześniej to miejsce zobaczyć, najlepiej z fotografem.

W okolicach Pasłęka wiele jest miejsc świetnie nadających się do zdjęć ślubnych w plenerze. Zamek, mury miejskie, piękne kamieniczki i gotycki ratusz - tego wszystkiego mogą Państwu pozazdrościć inne Młode Pary, które czasem jadą dziesiątki kilometrów w poszukiwaniu takich plenerów ma sesję. Nie każde miasto w Polsce ma tak piękną starówkę, trzeba więc z niej korzystać.

Kursy - infolinia:
Informacje o szkoleniach i kursach uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)654-26-66.
Kosmetyki do manicure
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do manicure) uzyskasz w hurtowni: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Zobacz także
Pielęgnacja paznokci
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Tagi. Kurs stylizacji paznokci. Panna Młoda. Jak dbać o siebie?
    Informacje o Cookies.