infolinia: 012 266 43 81

Dbanie o samego siebie

Uroda przemija - wszyscy o tym wiedzą.

Jak zadbać o urodę, aby jak najdłużej zachowała swój świeży wygląd? Zdrowo się odżywiać, unikać słońca, wysypiać się odpowiednio. Odpowiednio to osiem godzin na dobę, albo kłaść się przed północą.

Jak zadbać o urodę, aby jak najdłużej zachowała swój świeży wygląd? Zdrowo się odżywiać, unikać słońca, wysypiać się odpowiednio. Odpowiednio to osiem godzin na dobę, albo kłaść się przed północą. Ponoć najcenniejsze dla urody i organizmu są te godziny sprzed północy.

Dalej, jak pomóc naszej urodzie? Stosować można maseczki - najlepiej te naturalne, z ogórka, śmietany, miodu, cytryny, herbaty i innych ziół. A jeśli uroda, tj. młodość przemija? Nie przejmować się tym! W końcu starzejemy się i róbmy to z godnością.

Można przecież robić to z czołem podniesionym do góry. Starość to nie tracenie na urodzie. Człowiek urokliwy jest całe życie. Żadne zmarszczki, żadne plamki na skórze nie czynią nas brzydszymi. Uroda jest to także charyzma, a tej się nie traci nigdy.

Dzięki swojemu zachowaniu, swojej postawie, szczerym uśmiechem można zawsze być odbieranym jako człowiek urokliwy. Oczywiście, uroda to także dbanie o swoją higienę osobistą. Mam tu na myśli zdrowy uśmiech, czyste włosy, ładne paznokcie. O takie rzeczy należy dbać, bo nawet duża charyzma tutaj nie pomoże. Więc dbajmy o nas samych, o nasze ciało, zdrowy wygląd. To jest fundament urody.

Kursy - infolinia:
Informacje o szkoleniach i kursach uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)654-26-66.
Kosmetyki do manicure
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do manicure) uzyskasz w hurtowni: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Zobacz także
Pielęgnacja paznokci
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Tagi. Kurs stylizacji paznokci. Panna Młoda. Jak dbać o siebie?
    Informacje o Cookies.